Uçuş Hakkında

🪂 Uzungöl’de Yamaç Paraşütü

Doğası ve doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan Uzungöl’ü hiç havadan gördünüz mü? İlkimi ve doğasıyla eşsiz güzellikteki bu coğrafyada sizi bulutların üzerine çıkartarak bambaşka bir manzaraya şahitlik etmenize olanak sağlıyoruz. Bu uçuş isterseniz sakin, huzur dolu ya da adrenalin ve heyecan dolu bir uçuş olabilir. Profesyonel pilotlarımıza bu konudaki seçiminizi belirterek uçuşunuzu sizin için en keyifli hale getirebilirsiniz.

 


 

📸 Fotoğraf ve Video Çekimi

Uçuşunuz boyunca en son teknolojik ürünlerle uçuşunuzu başından sonuna kadar sizin için kayıt altına almaktayız. Profesyonel pilotlarımız en güzel açıları sizin için değerlendirip çekimleri yapacaklardır. Size sadece uçuşunuzun tadını çıkartmak kalacak.

 


 

🛟 Ücretsiz Sigorta

Uzungöl Yamaç Paraşütü tecrübeli ve profesyonel uçuş pilotları ile her daim önce sizin sağlığınızı düşünerek hareket ederler. Bu nedenle uçuşunuzu tamamen güvenli bir şekilde tamamlayacağınızı size garanti edebiliriz. Yine de yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda size özel sağlık sigortasını ücretsiz olarak sunuyoruz ve sizi tüm güvenlik önlemlerimizin yanısıra ekstra olarak bu şekilde de güvence altına da almış oluyoruz.

 


 

🌄 Foto Galeri