Bakuriani Hakkında

20 Yıldır Türkiye ve farklı ülkelerde yamaç paraşütü tandem uçuşu ve eğitim faaliyetleri yapıyoruz. 4 Yıldır Gürcistan Bakuriani bölgesinde uçuş yapıyoruz. Bakuriani’de bulunan 500 metre yüksekliğinde Kokhta tepesinden uçuş yapıp Bakuraini manzarasını misafirlerimize havadan görme imkanı yaşatıyoruz. Eğer bizimle gökyüzünde Bakuriani manzarasında uçmak isterseniz iletişime geçin.

1600 metre rakımlı Bakurani bölgesinde 20 yıllık uçuş tecrübesi olan pilotlar eşliğinde bu Bakuriani manzarasını bizimle izlemek ister misiniz?

Katılımcı uçuşa hazırlama ekibi tarafından karşılanır. Uçuştan önce, güvenlik kuralları ile havada uygulanacak kurallar anlatılır.

 

Ardından eğitmen pilot katılımcı ile birlikte uçuşu gerçekleştirmek üzere havalanır. Pilot, yamaç paraşütünü kullanarak aynı anda tüm uçuşu GoPro kamera ile kayıt eder. Katılımcının isteğine göre uçuş kamera kayıdı alınıp fotoğraf ve video müşteriye verilir. Pilot kontrolünde yapılan uçuşta yolcu manzarayı izleyip uçuşun keyfini çıkartabilir.

Uçmanın pek çok türü vardır. Tandem yamaç paraşütü uçuşu bir pilot ve bir yolcunun birlikte yaptığı uçuş türüdür. Meteorolojik şartlara bağlı bir aktivitedir. Uçuşlarımız Kokhta tepesinden hava şartlarına uygun kalkış alanlarından yapılır ve ortalama 10 dakika sürer. Bakuriani seviyesinden 500 metre yüksekliğinde Kokhta tepesi, bu özelliği ile eşsiz bir deneyim sunar. İlk uçuş için herhangi bir tecrübeye sahip olmanız gerekmemektedir.

 


 

BAKURIANI UÇUŞ REZERVASYON